R, 18. sept | Pesake Viimsis

UUS! Emade ja laste RAAMATUKLUBI hommik (beebid, väikelapsed, suuremad lapsed))

Me alustame ühe toreda emade ja laste raamatuklubi hommikuga. Häid raamatuid on niivõrd palju, põnevatest ajakirjadest ja huvitavatest artiklitest rääkimata. See on hommik, kus võtame aja mõnusalt maha. Lapsed saavad omavahel mängida ja emad mõnusalt koos aega veeta.
Registration is Closed
UUS! Emade ja laste RAAMATUKLUBI hommik (beebid, väikelapsed, suuremad lapsed))

Kellaaeg & koht

18. sept 2020 10:15 – 11:30
Pesake Viimsis, Nelgi tee 5, Viimsi, 74001 Harju maakond, Estonia

Üritusest

Kahel reedehommikul kuus saame kokku ja valime ühe RAAMATU (või blogipostituse, artikli, ajakirja) ning TEEMA, mis väga kõnetab, mis on oluline ja millest tahad ROHKEM JA SÜVITSI teada. Järgnevate nädalate jooksul on oluline, et igaüks end veidi või rohkem antud teemaga kurssi viiks. Selle lepime kohapeal kokku, mida ja kui palju keegi tahab uurida ja lugeda. Kui kokku saame on põnev teistega jagada oma vaatenurka, fakte. teadmisi, ülevaadet loetust. Teistel põnev ja informatiivne kuulata. Nõnda saab palju olulisi teemasid ja huvitavaid raamatuid lühikese ajaga läbitud ja arutatud. 

Tihti huvituvad emad sügavuti laste terviseteemadest, aga pole aega süveneda ja lugeda või hoopis milline lasteaia või kooli valik teha? Teised aga soovivad suhteteemadel rääkida ja kolmandad raha teemadel. Teemasid on palju! Nii et hakkame pihta!:)

Veelgi enam – me jagame kontakte, ideid ja miks mitte julgustada teist oma tiibu sirutama, häälima välja tugevusi ja andeid, mida teises näeme.:)

Esimesel kohtumisel konkreetset teemat me paika ei pane. Las see sünnib kohapeal. Ja laseme teemal end ÜLLATADA.

Hommikut viib läbi Pesake Viimsis Perenaine Kristi Sipra

Osaluspanus 6 EUR (sisaldab tee, kohvi, väike amps)

Kohti on 10le naisele ja lapsele (õed vennad ka teretulnud)

Tasuda saab kohapeal sularahas või ülekandega OÜ Rännakukeskus EE427700771004299418

Toreda hommikuni

Kristi

5132886

Jaga üritust