top of page

R, 29. mai

|

Pesake Viimsis

Tule beebiga: salsatants & hingejutud 10.00-11.15

Armas naine,Tule naudi vahvaid reedehommikusi koosviibimisi lõbusa salsamuusika ja hingekosutava loenguga. Salsamuusika ja -tants (ning ka teised ladina-ameerika rütmid) on positiivsed ja kaasakiskuvad. Haara beebi sülle ja luba muusikal end kanda:)

Registration is Closed
See other events
Tule beebiga: salsatants & hingejutud 10.00-11.15
Tule beebiga: salsatants & hingejutud 10.00-11.15

Time & Location

29. mai 2020, 10:00 – 11:15

Pesake Viimsis, Nelgi tee 5, Viimsi, 74001 Harju maakond, Estonia

About the event

Armas naine,

Tule naudi vahvaid reedehommikusi koosviibimisi lõbusa salsamuusika ja hingekosutava loenguga.  

Salsamuusika ja -tants (ning ka teised ladina-ameerika rütmid) on positiivsed ja kaasakiskuvad. Haara beebi sülle ja luba muusikal end kanda - naudi beebi süles tantsimist ning õpi selgeks baassammud salsas, bachatas jne! Vahva on nii Sul kui lapsel :)

Selleks, et pakkuda lustlikule tantsimisele tasakaaluks ka südamlikku hingekosutust (mis beebimaailmas olles ära kipub kaduma, kuid mida iga ema hädasti vajab), on igal koosviibimisel ka loengu ja vestlusringi osa. Iga kord keskendume ühele olulisele teemale (õnn, armastus, usaldus, elurõõm, julgus jne), et anda Sulle inspiratsiooni elu nautimiseks, armastuseks ja unistamiseks. Sest kuigi ema roll on oluline, siis on sama oluline hoida ka ennast, olla õnnelik ja iseseisev.

Ootame Sind ja Sinu kuni 1-aastast beebikest salsatantsule ja hingejutule igal reedel kell 10:00-11:15 Pesakeses Viimsis.

Korra tasu on 15€, tasudes korraga 4-korra eest, maksad vähem – 50€.

Eelnev salsa, tantsimise või muu oskus pole oluline. Lihtsalt tule, võta oma armas beebi ning nautige mõlemad – tema muusikat ja Sinu süles tantsimist ning Sina lisaks heale rütmile ka hingetäitvat koosviibimist.

Juhendaja on väikelapse ema Dali Karat. Ta naudib iganädalaselt salsa ja bachata tantsimist, andis välja just oma teise raamatu „Inspiratsiooniraamat 88 õnnehetke“, tegeleb rännaku teraapiaga, on spirituaalne coach ning enesearenguga tegelenud juba pea 15 aastat.

Lisainfo ja küsimused: Kristi Sipra, Pesake Viimsis perenaine     

PS! Kohti on piiratud arv.

Share this event

bottom of page