top of page

T, 22. sept

|

Pesake Viimsis

Teadlikud valikud lapse arenguteel - Inspiratsiooniõhtu vanematele

Sel õhtul tuleb meile Pesakesse külla Terje Mander. Sel õhtul jagab Terje oma kogemust teadlikkuse rakendusel lapsekasvatuses ja lapse arenguteel. Muutused hakkavad meist endist ning Terje jagabki neid põhjapanevaid vaateid, mida rakendanud lapse arengul on.

Registration is Closed
See other events
Teadlikud valikud lapse arenguteel - Inspiratsiooniõhtu vanematele
Teadlikud valikud lapse arenguteel - Inspiratsiooniõhtu vanematele

Time & Location

22. sept 2020, 18:30 – 20:30

Pesake Viimsis, Nelgi tee 5, Viimsi, 74001 Harju maakond, Estonia

About the event

Sel õhtul tuleb meile Pesakesse külla Terje Mander. Terje on kümneaastase kogemusega psühholoog, toitumisspetsialist ja joogaõpetaja, kes jagab häid tulemusi toovaid juhiseid, teadmisi ning praktilisi tehnikaid igapäevase elujärje parandamiseks ja püsivate soovitud tulemuste saavutamiseks. Terje on raamatu "Restart" Uus algus 7 päevaga, autor. 

Sel õhtul jagab Terje oma kogemust teadlikkuse rakendusel lapsekasvatuses ja lapse arenguteel. Muutused hakkavad meist endist ning Terje jagabki neid põhjapanevaid vaateid, mida rakendanud lapse arengul on.

Juttu tuleb põhitõdedest, millest ta on pere, iseenda ja lapsega suhtlemisest lähtunud.

Sisemaailma tundma õppimistest ning põhilistest tehnikatest iseenda, pere ja laste harmoonilise arengu ja elu saavutamisel.

Saame kokku 22 september (teisipäev) 18:30-20:30

Osalustasu 25 EUR (Hind sisaldab loeng, tee ja vâike amps, jârelkuulamine).( Kohapeal 29.-)

Webinaril osalemise vòimalus, zoom keskkonnas. Hind 15 EUR. (Lingi saadame vahetult ennem üritust). Palun anna oma osalemise soovist teada info@pesakeviimsis.ee Koha tagab ettemaks.

Huvitava õhtuni!:)

Terje ja Kristi

Share this event

bottom of page