top of page

P, 16. veebr

|

Nelgi tee 5

TÄIS! Praktiline töötuba: kuidas olla iga päev natuke ònnelikum?

Esmakordselt kokku pandud praktiline koolitus/töötuba võtab detailideni lahti õnne olemuse, annab Sulle suurepärased, toimivad ja lihtsad tööriistad omaenda õnne suurendamiseks ning pakub rohkelt mõtteainet õnne, unistuste ja julguse teemal.

Registration is Closed
See other events
TÄIS! Praktiline töötuba: kuidas olla iga päev natuke ònnelikum?
TÄIS! Praktiline töötuba: kuidas olla iga päev natuke ònnelikum?

Kellaaeg & koht

16. veebr 2020, 11:00 – 16:00

Nelgi tee 5, Nelgi tee 5, Viimsi, 74001 Harju maakond, Estonia

Üritusest

Inimese loomulik olek on õnnelik, naeratav ja rahulolevalt armastav. Kuidas selleni jõuda? Mismoodi olla iga päev natuke rohkem õnnelik, rahulolev ja armastav? Kas selleks on tarvis mingeid konkreetseid tingimusi, rituaale või põhjuseid? On õnne suurendamiseks olemas mõned salajased retseptid, nipid ja nüansid, mida jagatakse vaid väljavalitutele? Ei, õnn on siinsamas ja kõigile kättesaadav. Küll aga vajab õnne nägemine ja selle enda ellu rakendamine teatud harjumusi, oskusi ja põhimõtetest aru saamisi. 

Töötuba on üdini praktiline. Me mediteerime ja kirjutame, me räägime ja kuulame, me unistame ja visualiseerime ning laseme enda sisse täiesti uutlaadi arusaamise õnnest. 

Töötuba viib läbi Kirjutaja Getter ehk Getter Lukjanov, kes andis detsembris välja oma teise raamatu – inspiratsiooniraamatu „88 õnnehetke“. Seoses raamatu kirjutamisega töötas ta läbi palju õnnega seotud materjale ja uurimistulemusi. „Kui segasin need kokku oma eelnevate õpetuste, kogemuste ja teadmistega, siis tuli selge taipamine, mis on õnn ja kuidas saaks iga inimene absoluutselt igas elu valdkonnas oma päevi õnnelikumana veeta. Tunnen tugevat kutset seda taipamist jagada ja ootan koolitusele neid, kes on valmis võtma oma elu eest vastutust, kes soovivad oma elu ise teadlikult looma hakata ning kes on huvitatud olema iga päev natuke õnnelikumad kui eile. Lühidalt neile, kes soovivad hakata elama parimat elu, mis võimalik.“ 

Koolitus on Sulle, kui Sa: • Julged võtta vastutuse oma elus toimuva eest • Oled huvitatud oma elu teadlikust loomisest • Tahad olla iga päev natuke õnnelikum kui eile • Soovid elada õnnelikku, rõõmsat, külluslikku elu 

Koolitus toimub pühapäeval, 16.veebruaril Viimsis, Pesakeses (Nelgi tee 5-17) kell 11:00-16:00. 

Tasakaalupanus on 35€. Kohtade arv on piiratud. 

Registreerimine  https://bit.ly/2vjy97e 

Lisaks 5-tunnisele koolitusele saavad kõik osalejad endale meili peale ka videokursuse, mis koosneb kolmest 10-minutilisest videost, et aidata Sul olla reel, toetada Sind oma elu teadlikul loomisel ning aidata Sul muuta enda päevi üha õnnelikumaks. 

Töötuppa tulemiseks ei pea Sul olema eelnevaid teadmisi, kogemusi ega oskusi mediteerimisest, manifesteerimisest vms. Sul peab olema soov elada õnnelikku elu ja huvi, kuidas ise oma elu luua, et unistused täituksid. Võta kaasa vihik ja kirjutusvahend, veepudel ning väike söögipoolis endale pauside ajal näksimiseks. 

Ootan Sind, kes Sa tunned, et oled valmis astuma järgmist sammu oma unistuste elu suunas! Getter 

Jaga üritust

bottom of page