top of page

R, 11. dets

|

Pesake Viimsis

Emade ja laste RAAMATUKLUBI hommik (beebid, väikelapsed, suuremad lapsed) 10:00-11:15

Me alustame oktoobris ühe toreda emade ja laste raamatuklubi hommikuga. Häid raamatuid on niivõrd palju, põnevatest ajakirjadest ja huvitavatest artiklitest rääkimata. See on hommik, kus võtame aja mõnusalt maha. Lapsed saavad omavahel mängida ja emad mõnusalt koos aega veeta.

Registration is Closed
See other events
Emade ja laste RAAMATUKLUBI hommik (beebid, väikelapsed, suuremad lapsed) 10:00-11:15
Emade ja laste RAAMATUKLUBI hommik (beebid, väikelapsed, suuremad lapsed) 10:00-11:15

Time & Location

11. dets 2020, 10:00 – 11:15

Pesake Viimsis, Nelgi tee 5, Viimsi, 74001 Harju maakond, Estonia

About the event

Kahel reedehommikul kuus saame kokku ja valime ühe RAAMATU (või blogipostituse, artikli, ajakirja) ning TEEMA, mis väga kõnetab, mis on oluline ja millest tahad ROHKEM JA SÜVITSI teada. Järgnevate nädalate jooksul on oluline, et igaüks end veidi või rohkem antud teemaga kurssi viiks. Selle lepime kohapeal kokku, mida ja kui palju keegi tahab uurida ja lugeda. Kui kokku saame on põnev teistega jagada oma vaatenurka, fakte. teadmisi, ülevaadet loetust. Teistel põnev ja informatiivne kuulata. Nõnda saab palju olulisi teemasid ja huvitavaid raamatuid lühikese ajaga läbitud ja arutatud ning oma küsimustele vastused.

Tihti huvituvad emad sügavuti laste terviseteemadest, aga pole aega süveneda ja lugeda või hoopis milline lasteaia või kooli valik teha? Teised aga soovivad suhteteemadel rääkida ja kolmandad raha teemadel. Miks mitte aga hoopis mõni ilukirjanduslik raamat ette võtta. Teemasid on palju! Nii et hakkame pihta!:)

Veelgi enam – me jagame kontakte, ideid ja miks mitte julgustada teist oma tiibu sirutama, häälima välja tugevusi ja andeid, mida teises näeme.:)

Kohtume 11. detsember, reedel 10:00-11:15

PS! Selle aasta viimane RAAMATUKLUBI HOMMIK.

Hommikut viib läbi Pesake Viimsis Perenaine Kristi Sipra

Osaluspanus 6 EUR (sisaldab tee, kohvi, väike amps)

Kohti on 10le naisele ja lapsele (õed vennad ka teretulnud)

Tasuda saab kohapeal sularahas või ülekandega OÜ Rännakukeskus EE427700771004299418

Toreda hommikuni

Kristi

5132886

Share this event

bottom of page