top of page

N, 13. veebr

|

Nelgi tee 5

Carmen Pritson Viimsis 13.02 - kuidas lasta end piirangutest vabaks

Kui sina siia ilma sündisid, siis teadsid MIKS. Sa sündisid koos kirjaga, millele oli kirjutatud sinu eesmärk siin Maal elades.

Registration is Closed
See other events
Carmen Pritson Viimsis 13.02 - kuidas lasta end piirangutest vabaks
Carmen Pritson Viimsis 13.02 - kuidas lasta end piirangutest vabaks

Time & Location

13. veebr 2020, 18:30 – 21:30

Nelgi tee 5, Nelgi tee 5, Viimsi, 74001 Harju maakond, Estonia

About the event

KUIDAS LASTA END PIIRANGUTEST VABAKS.  

Kui sina siia ilma sündisid, siis teadsid MIKS. Sa sündisid koos kirjaga, millele oli kirjutatud sinu eesmärk siin Maal elades. Ometi mingil ajal hakkas see siht silme eest kaduma.  

Sa hakkasid kuuletuma. Kui kuuletud, siis alistud. See muutus normiks sinu elus-olla kellelegi kuulekas. Kui laps saab haiget, siis ta hakkab kahtlema. Kahtlema endas-oma jõus või soovides.  

Kahtlused on aga piirangud. Seniks, kuni kahtled-muutust sinu ellu ei tule. Kahtlustest vabanemiseks on mitmeid viise, kuid kõige kergem viis on mitte riskida-vaid lihtsalt end uinutada ja lasta teistel end juhtida. Sinu soovid on aga kuskil endiselt kirjas ja sa alateadlikult ju tead seda aga ei julge seda valjult välja ütelda.  

Kutsume sind nendest raamidest välja astuma ja hirmu, kadeduse ja uskumuste piirangutest vabanema.  

Sa oled SUUREM, kui sinu hirm.  Tule ja ma tõestan sulle seda. ---------------------------- Registreerimiseks kirjuta palun kristi@skillconsult.ee vòi 5132886  

Asukoht: Nelgi tee 5-17 (asub Viimsi huvikeskuse vahetus läheduses) 

Alustame kell 18.30 ja lõpetame umbes 21.30 paiku.  

Osalemispanus 29 EUR Rännakukeskus OÜ EE427700771004299418 vòi kohapeal sularahas. 

💕Oled südamest oodatud ja toredate kohtumisteni!💕  Carmen ja Kristi ------------------------------ Carmen Pritson on endine Kanal 2 saatejuht, kes on tänaseks enda elus keeranud täiesti uue lehekülje. Temast on saanud paljude inimhingede nõustaja, suunaja ja muutuste looja. Ise nimetab ta ennast Transformational Coachiks. Miks? Sest temaga kohtudes lood Sa enda ellu muutuse, mida oled ehk hinges juba ammu soovinud aga pole ehk julgenud vastu võtta. Tema ülesanne on lõhkuda sinu vanu mõttemustreid, et uus seeme saaks hakata kasvama. Tänaseks on ta omandanud rahvusvahelise Life Coachingu sertifikaadi Tony Robbinsi käe all, lõpetamas Maria Forleo B-Schooli ning omandamas Kundalini joogaõpetaja sertifikaati. Rohkem infot Carmeni ja tema tegemiste kohta www.carmenpritson.ee ----------------------------- 

Share this event

bottom of page