top of page

N, 14. okt

|

Haabneeme, MiniMina mängumaa

Beebimassaaźi kursus Viimsis (kuni 1a) beebidele.

Massaaźiga saab beebit rahustada, leevendada seedeprobleeme, toetada arengut, paremat und, tugevdada immuunsust, vähendada lihaspingeid jne.

Registration is Closed
See other events
Beebimassaaźi kursus Viimsis (kuni 1a) beebidele.
Beebimassaaźi kursus Viimsis (kuni 1a) beebidele.

Time & Location

14. okt 2021, 10:00 – 11:30

Haabneeme, MiniMina mängumaa, Randvere tee 17, Haabneeme, 74001 Harju maakond, Estonia

About the event

Värsked ilmakodanikud ei oska end sõnades väljendada kuid nad on väga osavad suhtlejad, nende silmadest ja näoilmetest ning häälitsustest võib saada palju rohkem informatsiooni kui sõnadega oleks võimalik edasi anda. Parim ja lihtsaim viis oma beebit ja tema unikaalset väljendust tundma õppida, on läbi puudutuse ja massaaži.

Massaažiga saab beebit rahustada, leevendada seedeprobleeme, toetada arengut, toetada beebi paremat und, tugevdada immuunsust ja vähendada lihaspingeid ja tegelikult võibki massaaži häid omadusi jääda üles loetlema.

Beebimassaaži kursus on mõeldud kõigile emadele-isadele ja ka vanavanematele või hooldajatele, kes beebiga tegelevad ning kuni 1-aasta vanustele beebidele (kes veel ei kõnni).

Kursuse teemad: 

Teeme läbi kogu keha massaaži ja proovime erinevaid massaaživõtteid

Räägime pikemalt gaasivalude ja seedeprobleemide leevendamisest 

Saab kaasa refleksoloogilisi nippe, kuidas erinevate terviseprobleemide puhul saab beebit toetada 

Lihaspingete leevendamine 

Beebi rahustamine

Proovime intuitiivset massaaži

Räägime massaaži mõjust lapse arengule ja beebi ja vanema kiindumussuhte kujunemisele

Saab infot massaaži koha valiku ja ettevalmistamise kohta 

Beebimassaaźi kursust viib läbi Maili Saarva

Kes on Maili? Olen kahe imearmsa tüdrukutirtsu ema. Igapäevaselt käin kodudes beebidele massaaži ja refleksoloogiat tegemas ning nõustan vanemaid erinevatel beebide arengu- ning terviseteemadel. Juhendan ka beebide massaažikoolitusi ning beebide võimlemistunde. Olen õppinud erinevaid massaažiliike nii Eestis kui Indias ja refleksoloogiat, samuti beebimassaaži ning imikute refleksoloogilist massaaži. Lisaks olen õppinud homöopaatiat ning käinud paljudel erinevatel loodusravi koolitustel ja omandanud mitmeid emotsioonidega töötamise tehnikaid ja seda kõike ikka selleks, et toetada beebide ja väikelaste vanemaid parimal võimalikul moel. Ma usun, et igaühel meist on väga suur potentsiaal ning võime viia täide oma kõige suuremad ja pöörasemad unistused. Minu suur soov on toetada beebisid ja nende vanemaid nii, et nende kooskasvamine oleks täis rõõmu, tervist ja rahulolu.

Kui kursuse jooksul mõni beebi soovib vahepeal süüa või hoopis otsustab samal ajal tudule jääda, siis Maili on valmistanud igale emale kokkuvõtte massaaźist, mille järgi saab ise hiljem teha. 

Kohtume 14.oktoober, neljapäeval 10:00-11:30

Viimsis, MiniMina mängumaa, Randvere tee 17

Hommikut viib läbi Maili Saarva

Osaluspanus 35 EUR  laps + ema

Kohti on 10-le beebile. Palun registreeri end hommikule.

Võta kaasa palun oma beebile natuke pehmem ja paksem tekike, kuhu peale ta lamama saad panna. Põrandal on vaipkate. Võid juba vabalt saabuda 15 minutit varem, et juua tass teed ja lobiseda teiste emadega, seni kuni alustame.

Osaluspanuse palume kanda OÜ EVENTRUN EE427700771004299418 hiljemalt 1 päev enne kursuse algust, et saaksid kohapeal mõnusalt keskenuda oma beebile. Kui soovid maksta kohapeal sularahas, siis palun anna meile sellest teada. Koha tagab ettemaks.

Toreda hommikuni!

Share this event

bottom of page