top of page

T, 23. juuni

|

Pesake Viimsis

Beebimassaaźi kursus Viimsis (kuni 1a) beebidele (1)

Massaažiga saab beebit rahustada, leevendada seedeprobleeme, toetada arengut, toetada beebi paremat und, tugevdada immuunsust ja vähendada lihaspingeid ja tegelikult võibki massaaži häid omadusi jääda üles loetlema.

Registration is Closed
See other events
Beebimassaaźi kursus Viimsis (kuni 1a) beebidele (1)
Beebimassaaźi kursus Viimsis (kuni 1a) beebidele (1)

Time & Location

23. juuni 2020, 10:00 – 14:00

Pesake Viimsis, Nelgi tee 5, Viimsi, 74001 Harju maakond, Estonia

About the event

💞Meil on hea meel tervitada Viimsis beebide massaaži- ja võimlemishaldjat Maili Saarvat.    

💞Värsked ilmakodanikud ei oska end sõnades väljendada kuid nad on väga osavad suhtlejad, nende silmadest ja näoilmetest ning häälitsustest võib saada palju rohkem informatsiooni kui sõnadega oleks võimalik edasi anda. Parim ja lihtsaim viis oma beebit ja tema unikaalset väljendust tundma õppida, on läbi puudutuse ja massaaži.     

💞Massaažiga saab beebit rahustada, leevendada seedeprobleeme, toetada arengut, toetada beebi paremat und, tugevdada immuunsust ja vähendada lihaspingeid  ja tegelikult võibki massaaži häid omadusi jääda üles loetlema.    

💞Beebimassaaži kursus on mõeldud kõigile emadele-isadele ja ka vanavanematele või hooldajatele, kes beebiga tegelevad ning kuni 1-aasta vanustele beebidele (kes veel ei kõnni).  

Kursuse teemad:  

- Teeme läbi kogu keha massaaži ja proovime erinevaid massaaživõtteid.   

- Räägime pikemalt gaasivalude ja seedeprobleemide leevendamisest  

- Saab kaasa refleksoloogilisi nippe, kuidas erinevate terviseprobleemide puhul saab beebit toetada 

- Lihaspingete leevendamine  

- Beebi rahustamine  

- Proovime intuitiivset massaaži   

- Räägime massaaži mõjust lapse arengule ja beebi ja vanema kiindumussuhte kujunemisele  

- Saab infot  massaaži koha valiku ja ettevalmistamise kohta  

💞Beebimassaaź kursust viib läbi Maili Saarva. Kes on Maili?  Olen kahe imearmsa tüdrukutirtsu ema. Igapäevaselt käin kodudes beebidele massaaži ja refleksoloogiat tegemas ning nõustan vanemaid erinevatel beebide arengu- ning terviseteemadel. Juhendan ka beebide massaažikoolitusi ning beebide võimlemistunde. Olen õppinud erinevaid massaažiliike nii Eestis kui Indias ja refleksoloogiat, sealhulgas muidugi ka beebimassaaži ning imikute refleksoloogilist massaaži. Lisaks olen õppinud homöopaatiat ning käinud paljudel erinevatel loodusravi koolitustel ja omandanud mitmeid emotsioonidega töötamise tehnikaid ja seda kõike ikka selleks, et toetada beebide ja väikelaste vanemaid parimal võimalikul moel. Ma usun, et igaühel meist on väga suur potentsiaal ning võime viia täide oma kõige suuremad ja pöörasemad unistused. Minu suur soov on toetada beebisid ja nende vanemaid nii, et nende kooskasvamine oleks täis rõõmu, tervist ja rahulolu 🙂

💕Kui kursuse jooksul mõni beebi soovib vahepeal süüa või hoopis otsustab samal ajal tudule jääda, siis Maili on valmistanud igale emale kokkuvõtte massaaźist, mille järgi saab ise hiljem teha.  

 

Aeg: 10. juuni (kolmapäev) 2020  

Kestvus: 10.00 - 11.30  

Koht: Nelgi tee 5-17, Viimsi huvikeskuse vahetus läheduses  

Osaluspanus: 31 EUR (sisaldab töötuba, pakume sooja teed)  

💕Võta kaasa palun oma beebile tekike, kuhu peale ta lamama saad panna. Põrandal on pehmed puhtad vaibad. Võid juba vabalt saabuda 30 minutit varem, et juua tass teed ja lobiseda teiste emadega, seni kuni alustame.   

💕Osaluspanuse palume kanda OÜ Rännakukeskus EE427700771004299418 hiljemalt 1 päev enne kursuse algust, et saaksid kohapeal mõnusalt keskenuda oma beebile. Kui soovid maksta kohapeal sularahas, siis palun anna meile sellest teada.   

Kontakt, Kristi 5132886 info@pesakeviimsis.ee; Maili 5184564  

Suur soe teretulemast Pesakesse Viimsis ja ootame väga teiega kohtumist.

Share this event

bottom of page